Путіну під час візиту у Смоленськ лікарі надали термінову допомогу

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін в ході поїздки на Смоленщину відвідав обласну клінічну лікарню. Там він знайшов момент для консультації.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін в ході поїздки на Смоленщину відвідав обласну клінічну лікарню. Там він знайшов момент для консультації, а заодно продемонстрував супроводжуючим і кореспондентам свою фізичну форму.

"Я плече потягнув, можете подивитися?" - запитав він у головлікаря лікарні Євгена Каманіна, який проводив для прем'єра екскурсію по лікарні. За словами Путіна, вранці, як звичайно, він займався спортом, розминався на татамі і, виконавши перекид, потягнув плече, а в спортзалі на тренажерах посилив травму.

Лікар оглянув плече, для чого прем'єру довелося роздягнутися до пояса, порадив мазь і зробив Путіну знеболюючу аплікацію.

Ще один примітний епізод трапився, коли прем'єру показували лазерний скальпель, розроблений ще в 1980 році. У лікарні їм активно користуються з 1986 року. "Це розробка Смоленського авіаційного заводу. Аналогів за кордоном йому немає. Ми широко ним користуємося", - розповів головлікар, зазначивши, що температура променю лазера досягає 2-3 тисяч градусів.

"Халат пропалить?", - запитав Путін, простягнувши край свого халата. Присутній поруч віце-прем'єр Олександр Жуков зауважив, що цей лазер пропалить не тільки халат, а й руку. "Халат шкода, а руку ні", - зауважив на це російський прем'єр.

Читайте також:

Путін: треба "дещо відрізати" незадоволеним Кавказом

У Росії заговорили про створення "церкви бога єдиного - Путіна"

Грузинські ЗМІ влаштували дайверу-Путіну змагання з Саакашвілі: хто глибше пірнав

У Росії вийшла онлайн гра "Like Putin: прокачай ВВП"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: