Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Підрядники пообіцяли Путіну швидше впоратись з мостом до Криму

Будівельники хотіли запустити проект 9 травня, але вирішили не поєднувати з Днем Перемоги.

Аркадій Ротенберг, власник компанії "Стройгазмонтаж", що відповідає за будівництво Кримського мосту, анонсував запуск проекту вже в травні цього року.

Про це повідомляє РБК.

Вкластися в такі строки, що на півроку випереджають початковий термін, Ротеберг пообіцяв під час зустрічі з Путіним.

"Спочатку хотіли запустити 9 травня, але потім вирішили не поєднувати з Днем Перемоги", - пояснив підрядник.

Своєю чергою Путін виказав бажання, "щоб люди могли вже в літній сезон скористатися (мостом - Ред.)".

Президент Росії також нагадав, що це не перша спроба звести такий міст. "Це проект, який намагалися реалізувати за царя-батюшки, починали вже, готувалися до проектних робіт", - сказав Путін, додавши, що в минулому нічого не вийшло, а зараз вийшло.

Нагадаємо, що протяжність майбутнього моста - 19 км. Він будується на кошти федерального бюджету РФ. Загальна вартість проекту становить близько 228 млрд рублів (майже 4 млрд доларів). Ця сума постійно зростала від початку будівництва. На один метр моста в середньому витрачається близько 209 тисяч доларів. У міністерстві транспорту РФ заявляли, що забезпечать відкриття автомобільного руху споруджуваним Кримським мостом до грудня 2018 року, а рух поїздів - до 2019-го. Екологи зазначають, що будівництво транспортного переходу порушить екосистему, зокрема природний водообмін між Азовським і Чорним морями. Серед інших наслідків будівництва – політичний тиск і загроза українським портам.

Залиште свій коментар

Вибір редакції