Путіну присвоять звання Героя Киргизії

Лідер найбільшої фракції у парламенті Киргизії виступив з ініціативою дати Володимру Путіну звання Героя Республіки і найвищу державну нагороду - орден "Манас".

У киргизькому парламенті запропонували присвоїти російському прем'єрові Володимиру Путіну звання Героя Киргизії і вручити йому вищу державну нагороду республіки – орден "Манас".

З відповідною ініціативою виступив лідер найбільшої парламентської фракції "Ата-Журт" ("Вітчизна") Камчібек Ташиєв на засіданні партії, де обговорювалася ініціатива уряду назвати одну з вершин Тянь-Шаню піком Володимира Путіна.

Ташиєв цю ініціативу не підтримав. Він заявив, що поважає Путіна як сильного політика, але зазначив, що називати його ім'ям гору було б неправильно. На думку депутата, висловити свою прихильність до глави російського уряду киргизи могли б іншим способом, - наприклад, (присвоїти звання Героя або вручити орден.

"Це буде набагато краще", - резюмував він.

Орден "Манас" у Киргизії вручається "за видатний внесок у захист і зміцнення держави і демократичного суспільства, примноження економічного, духовного та інтелектуального потенціалу країни". Звання Героя Киргизької Республіки може бути присвоєно за "виняткові заслуги перед державою і народом, здійснення героїчного подвигу в ім'я свободи і незалежності Киргизії".

Читайте також:

Вершину Тянь-Шаню назвали піком Володимира Путіна

Львів'яни подарували Путіну таблетку від склерозу

Горбачов "закрив дорогу" Путіну на вибори 2012 року

В Індії SUCI спалили опудало Путіна через мумію Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: