Путіну відкрили головну таємницю фільму "Висоцький. Дякую, що живий"

Дата публікації
Перегляди
4707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путіну відкрили головну таємницю фільму "Висоцький. Дякую, що живий"

Путін пообіцяв, що нікому не розповість, хто грає головну роль

Путін подивився на кіностудії "Мосфільм" фільм і зустрівся зі знімальною групою.

Прем'єр-міністр РФ Володимир Путін подякував творцям фільму "Висоцький. Дякую, що живий", а ті розкрили йому головний секрет картини - розповіли, хто виконав головну роль.

"Я вчора мав задоволення побувати на" Мосфільмі ", подивилися фільм" Висоцький "- чудовий фільм. Хочу ще раз висловити слова подяки акторам, продюсерам, режисерам. По-моєму, картина вдалася", - сказав Путін, відкриваючи в понеділок засідання Ради з кінематографії.

Як повідомляється, Путін подивився на кіностудії "Мосфільм" фільм і зустрівся зі знімальною групою.

Прем'єра зустріли гендиректор "кіноконцерну" Мосфільм "Карен Шахназаров та генеральний директор Першого каналу Костянтин Ернст, який виступив одним з продюсерів фільму і брав участь у написанні сценарію. За словами Ернста, фільм заснований на реальних подіях і розповідає про один з найбільш драматичних періодів у житті Володимира Висоцького: у липні 1979 року під час гастролей в Узбекистані у нього зупинилося серце.

До зйомок фільму група приступила п'ять років тому. "Ми дуже довго шукали актора, розуміли, що такого актора немає, і врешті-решт придумали суміщення видатної акторської гри, гриму та комп'ютерної графіки. Актора-виконавця головної ролі в титрах немає", - розповів Ернст.

За визнанням акторів, навіть для них головний герой залишався інкогніто і на майданчик виходив вже у гримі.

На питання Путін, хто все-таки грає Висоцького, Ернст запропонував прем'єру спочатку додивитися фільм, а потім пообіцяв розкрити головний секрет фільму. Путін запевнив, що нікому не скаже.

За словами творців фільму, рішення образу Висоцького - абсолютно революційне. Технології CGI і унікальний силіконово-пластиковий грим допомогли добитися повної фізичного подібності виконавця з поетом, а за допомогою цифрових технологій створювався ідентичний голос.

Художник з гриму Петро Горшенін повідомив, що грим виконавця головної ролі щоденно займав чотири години, а ще півтори години йшло на те, щоб його розгримірувати.

Сценарій фільму написав син поета - Микита Висоцький разом з Ернстом, Анатолієм Максимовим і Миколою Поповим. Зняв фільм автор "Бумер" режисер Петро Буслов.

У зйомках брали участь актори Володимир Ільїн, Сергій Безруков, Сергій Шакуров, Андрій Панін, Іван Ургант, співак Максим Леонідов, Оксана Акіньшина та інші.

Читайте також:

Запрацював сайт фільму "Висоцький. Дякую, що живий"

Скандальний гурт Баста переспівав "Райські яблука" Висоцького

Директор спорткомплекса запевнив, що глядачі освистали не Путіна

Росіяни втомилися від культу Путіна – західні ЗМІ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4707
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація