Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пєсков уник прямої відповіді на запитання про нагороди "Мотороли" від РФ

У Кремлі кажуть, що вплив РФ на бойовиків не безмежний. 

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив про те, що підтримка росіянами вбитого бойовика Арсена Павлова на прізвисько "Моторола" не є відображенням офіційної позиції РФ.

На запитання про те, чи присвоять вбитому "ДНРівцю" якусь нагороду від РФ Пєсков відповів дуже розпливчасто.  

"Є громадська думка. Громадська думка чутливо реагує на ті чи інші події, на роль тих чи інших людей. Це не є офіційною позицією, це не є відображенням офіційної лінії. Це атрибут вільного плюралістичного суспільства, якому хтось або імпонує, чи ні. Щось або хтось ", - наводить його цитату "Інтерфакс".

Також Пєсков додав, що РФ має вплив на бойовиків, але він не є безмежним. Так він відповів на запитання про те, чи буде Москва підтримувати чи заспокоювати ватажків бойовиків,  які назвали  вбивство "Мотороли" оголошенням війни з боку Києва. Така заява пролунала від головного бойовика "ДНР" Олександра Захарченка. 

Нагадаємо, одного з ватажків бойовиків "ДНР" Арсена Павлова на прізвисько "Моторола" вбили ввечері 16 жовтня. Його підірвали в ліфті будинку, в якому він проживав. В угрупованні "ДНР" у вбивстві Павлова звинуватили "українську диверсійно-розвідувальну групу".

"Моторола" був одним із найжорстокіших бойовиків "ДНР". Зокрема, він розстріляв полоненого українського військового Ігоря Брановицького. Сам Павлов зізнався у вбивстві 15 полонених військовослужбовців Збройних сил України. В Україні він був оголошений в розшук. 

Відео Хто вбив ватажка донецьких бойовиків "Моторолу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції