Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пєсков стверджує, що про озброєну місію на кордоні України з РФ у Берліні не говорили

Прес-секретар президента РФ наголосив, що мається на увазі табельне озброєння сил полійцейської місії ОБСЄ.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що під час "нормандської" зустрічі в Берліні розміщення озброєної місії ОБСЄ на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону не обговорювали.

Утім, Володимир Путін дав на це "потенційну згоду", передає УНІАН.

"Що стосується певної силової поліцейської місії ОБСЄ, озброєної, я хочу наголосити – йшлося виключно про табельну зброю, то на евентуальну ідею такої місії, справді, президент Путін відреагував потенційною згодою", — сказав прес-секретар президента РФ.

"Але справа в тому, що це саме евентуальні розмови. Поки що немає місії і немає розуміння ОБСЄ як цю місію можна сформувати, де її розміщувати і так далі. Про це розмови не велися і не могли вестися, оскільки це дуже предметна розмова, яка залежить від безлічі обставин", — зазначив він.

Прес-секретар Путіна також наголосив, що "загалом на потенційну ідею такої місії за необхідності всі погодилися, але це поки що немає конкретного наповнення".

Як повідомлялося раніше, у Путіна заявили, що "нормандська четвірка" на перемовинах у Берліні спільної мови не знайшла. Тоді Пєсков також зазначив, що жодної заміни Мінських угод новими документами бути не може, усі лідери "нормандської четвірки" визнали, що єдиний шлях — це зняти усі розбіжності в їх розумінні й повернутися до їх поетапної реалізації.

Відео Петро Порошенко прокоментував переговори "нормандської четвірки"

Залиште свій коментар

Вибір редакції