Пєсков визнав, що Росія "встановлювала діалог" з командами Трампа та Клінтон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прес-секретар Путіна перебуває в США.

Російські експерти в міжнародних відносинах і відносинах зі США мали контакти з командами кандидатів у президенти США Дональда Трампа і Гілларі Клінтон. Про це заявив представник президента Росії Дмитро Пєсков, передає Associated Press.

"Звичайно, це цілком нормально, що російські експерти намагаються встановити діалог з людьми з різних таборів. Дуже важливо розуміти головні напрями, головні тенденції, нюанси і позиції різних партій, різних таборів в США", — пояснив Пєсков.

За його словами, у Росії "дуже хороші відносини" з колишнім держсекретарем Генрі Кіссенджером і з деякими академіками та експертами в російсько-американських відносинах. Ці відносини Пєсков також назвав "нормальними".

Раніше заступник міністра закордонних справ Сергій Рябков заявив, що у Росії були контакти з командою Трампа під час передвиборної кампанії в США. Водночас представник республіканця Гоуп Гікс у розмові з Associated Press заявила, що між командою Трампа та Росією не було жодних зв'язків.

Нагадаємо, Пєсков відправився в США, де в ролі голови Опікунської ради Російської шахової федерації збирався бути присутнім на початку матчу за звання чемпіона світу з шахів серед чоловіків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції