Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пєсков заявив про відсутність доказів роботи російської "фабрики тролів" у США

Таким чином він прокоментував звинувачення міністерства юстиції США.

Жодних доказів причетності Росії, як і її громадян, до втручання в американські вибори немає.

Про це прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає Медуза.

Таким чином він прокоментував звинувачення міністерства юстиції США, висунуті на адресу 13 росіян у справі про втручання в президентські вибори 2016 року.

"По-перше, ми досі не побачили якихось істотних доказів того, що хтось втручався у внутрішні справи. По-друге, там йдеться про громадян Росії, але ми чули звинувачення Вашингтона про причетність російської держави, Кремля та уряду. Жодних індикацій, що російська держава могла мати причетність, немає і бути не може. Як і раніше, вважаємо такі докази позбавленими підстав, не вважаємо їх бодай на дрібку вичерпними і не можемо з ними погодитися. Росія не втручалася, не має звички втручатися в справи інших країн і не робить цього зараз", — заявив Пєсков.

Раніше в російському МЗС висунуті звинувачення назвали "абсурдом" і "базіканням".

Як відомо, 13 громадян Росії і три російські установи звинувачують у втручанні у вибори президента США та політичний процес у країні. Обвинувальний висновок проти них направлено до суду Вашингтона.

ВідеоСША відкрили провадження проти власника російської "фабрики тролів" та 12 підлеглих

Власник "Агенції Інтернет-розслідувань" Євген Пригожин - відтепер невиїзний. Сполучені Штати відкрили проти нього та 12 підлеглих, а також 3 компаній кримінальні провадження за втручання в американські президентські вибори. Час висунути звинувачення американці обрали найслушніший: на Мюнхенській безпековій конференції втручання росіян у вибори президента США - тема дня.

США відкрили провадження проти власника російської "фабрики тролів" та 12 підлеглих

Залиште свій коментар

Вибір редакції