Рада із закордонних справ ЄС обговорить ситуацію в Україні та агресію у Керченській протоці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Серед основних тем - агресія РФ біля Керчі.

Питання ситуації в Україні стоїть на порядку денному засідання Ради із закордонних справ ЄС, яке відбувається у понеділок, 10 грудня.

Про це повідомляє прес-центр Ради ЄС та Європейської Ради. 

"Очікується, що міністри закордонних справ обговорять останні події в Україні, у тому числі під час підготовки до неофіційного обіду з міністром закордонних справ Павлом Клімкіним того ж дня", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що обговорено буде, зокрема, ситуацію у Керченській протоці та Азовському морі. 

Павло Клімкін, своєю чергою, подякував за введення Євросоюзом санкцій проти осіб, причетних до проведення "виборів" на окупованій території Донбасу. Він додав, що під час засідання Ради із закордонних справ попросить іноземних колег дати чітку відповідь щодо агресії Росії біля Керчі. 

"Сьогодні на засіданні я буду просити міністрів дати комплексну і чітку відповідь Росії щодо агресії в Азові. Також буде обговорюватися підтримка Азовського регіону, який постраждав через блокаду РФ Керченської протоки", - написав Клімкін.

ВідеоУ Брюсселі збираються міністри закордонних справ ЄС

Україна — один із пунктів порядку денного на засіданні Ради ЄС. Щоб розуміти, що взагалі турбує міністрів закордонних справ, українське питання у ряду із ситуацією на Шрі-Ланці, в Сирії, Ірані, на Балканах, у Венесуелі та співпрацею з Африкою.

У Брюсселі збираються міністри закордонних справ ЄС

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн Європейського Союзу у понеділок, 10 грудня, затвердили рішення щодо запровадження санкцій проти 9 осіб, відповідальних за організацію так званих виборів у ОРДЛО.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції