Рада міністрів закордонних справ ЄС узгодила санкції проти росіян, які брали участь у захопленні українських моряків

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На думку Могеріні, офіційне оформлення відбудеться протягом кількох днів.

Міністри закордонних справ країн-членів ЄС досягли консенсусу щодо запровадження персональних санкцій проти росіян, які брали участь в захопленні українських моряків у Керченській протоці.

Про це за результатами засідання Ради міністрів заявила верховний представник ЄС із з питань закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні.

"Я можу підтвердити, що цей політичний консенсус (досягнутий) щодо деяких подальших заходів, які необхідно вжити, щодо персональних санкцій. І я вважаю, що офіційне ухвалення юридичних документів буде завершено в найближчі дні", - розповіла вона.

Могеріні також зазначила, що не буде розкривати інших деталей щодо цього рішення, але "консенсус досягнуто".

Водночас, на брифінгу заступник голови Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв заявив, що під час засідання Ради міністрів ЄС ухвалив так званий "азовський" пакет санкцій проти РФ.

"Саме наша участь у конференції (у Мюнхенській конференції з безпеки – ред.) збіглася з тим, що ЄС готувався до сьогоднішнього засідання Ради міністрів ЄС, і я хотів би сказати, що нарешті ЄС після певної паузи прийняв важливе рішення щодо пакета санкцій, так званий "азовський" (пакет – ред.)", - розповів він, передає "Інтерфакс".

Варто зазначити, що на прес-конференції представниця ЄС не надала жодної інформації про "азовський пакет" санкцій.

Нагадаємо, 15 лютого президент України Петро Порошенко заявив, що пакет "Азовських санкцій" проти Росії за напад на українські кораблі та захоплення у полон українських моряків біля Керченської протоки в цілому обговорено і затверджено. За його словами, проект по санкціях розписаний на 124 сторінках і це буде "підвищена ціна, яку Росія має і мусить заплатити за акт агресії проти України".

Відео"Азовські" санкції від ЄС: у Брюсселі можуть ввести персональні обмеження проти росіян

Європейський союз вже сьогодні може ухвалити рішення про "азовські" санкції. А Данія розпочинає переговори про додатковий пакет обмежень. Україна - на порядку денному зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС, яка розпочинається в Брюсселі. 

"Азовські" санкції від ЄС: у Брюсселі можуть ввести персональні обмеження проти росіян

Залиште свій коментар

Вибір редакції