Рада ЄС ще на пів року подовжила персональні санкції щодо Росії за вторгнення в Україну

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада ЄС ще на пів року подовжила персональні санкції щодо Росії за вторгнення в Україну

Фото: Associated Press

Санкції продовжуватимуть діяти щодо 177 фізичних та 48 юридичних осіб.

Євросоюз автоматично подовжив ще на пів року дію санкцій, які запровадили через порушення Росією територіальної цілісності України у 2014 році.

Про це повідомляє Рада Європейського Союзу на своєму офіційному сайті.

"Рада вирішила продовжити санкції, спрямовані на осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на шість місяців, до 15 вересня 2021 року", - йдеться у повідомленні Ради ЄС.

До санкцій, серед іншого, входять такі обмежувальні заходи, як заборона на перетин кордону, замороження активів, заборона передавати кошти чи інші економічні ресурси у розпорядження людей чи суб’єктів господарювання, які перебувають під санкціями.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав рішення Європейського союзу продовжити персональні санкції через агресію Росії проти України:

"Вітаю рішення ЄС продовжити на 6 місяців персональні санкції за агресію РФ проти України. Санкції ЄС мають залишатися чинними до повного відновлення суверенітету та територіальної цілісності України. РФ повинна відмовитися від агресивної політики щодо нашої держави", – написав Кулеба у твітері.

Нагадаємо, що Європейський союз став зоною свободи для ЛГБТ. Відповідну резолюцію ухвалив Європарламент - у відповідь на політику Польщі та Угорщини. У документі наголошують - ЛГБТ-люди по всій Європі мають право жити вільно, не боючися дискримінації, нетерпимості чи переслідувань, а влада у країнах ЄС - має захищати рівні права усіх. Цю резолюцію ухвалили як відповідь на політику окремих держав-членів, зокрема, Угорщини та Польщі, де ситуація з правами ЛГБТ погіршилася.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
452
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація