Рада Європи: Кожна п'ята дитина в Європі є жертвою сексуального насильства

У Європі заявили про часті випадки насильства по відношенню до дітей, так кожна п'ята дитина зазнає його.

Заступник генерального секретаря Ради Європи Мод де Бур-Букіккіо заявила, що кожна п'ята дитина в сучасній Європі зазнає сексуального насильства.

Про це Бур-Букіккіо повідомила, виступаючи в Москві на російсько-французькій конференції Захист дітей від насильства.

"Це страшні цифри", - сказала вона, наголосивши, що захист дітей від усіх форм насильства є політичним пріоритетом для країн-членів Ради Європи.

За словами Бур-Букіккіо, необхідно захистити дітей не тільки від прямих форм насильства, таких, як сексуальне насильство або тілесні покарання - не менш важливо звернути увагу на становище дитини, яка є свідком домашнього насильства стосовно власної матері.

Говорячи про захист маленьких громадян від жорстокості дорослих Мод де Бур-Букіккіо зазначила про роль міжнародних конвенцій, які містять в собі не тільки перелік конкретних заходів, але й механізми, що дозволяють відслідковувати і оцінювати виконання цих заходів державою. Головним із цих документів заступник генерального секретаря Ради Європи назвала прийняту ще в 1950 році Європейську конвенцію з прав людини, сказавши, що, хоча "не всі це усвідомлюють", всі права людини на дітей поширюються.

Нагадаємо, раніше державне статистичне управління Італії опублікувало доповідь про сексуальне насильство або домагання щодо жінок, відповідно до якої більш ніж половина італійок хоч раз в житті зазнавали сексуального насильства.

Україна посідає 5 місце в Європі за рівнем насильства серед молоді, йдеться у звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я.

Читайте також:

Російського політика заарештували за зґвалтування дружини і підлітка

Україна увійшла до Топ-5 країн Європи за рівнем насильства серед молоді

Насильству з боку міліції щороку піддаються понад півмільйона українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: