Рада Євросоюзу схвалила план дій на випадок найжорсткішого Brexit

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У ЄС хочуть бути готові до найгіршого сценарію розвитку подій.

Рада Європейського Союзу схвалила низку заходів, котрі можуть бути застосовані в разі реалізації виходу Великої Британії без ухвалення відповідної угоди. Рішення покликане мінімізувати негативні економічні наслідки від цього сценарію.

У повідомленні Ради ЄС наголошується, що заходи носять тимчасовий характер і будуть застосовані в односторонньому порядку, хоча в деяких сферах і залежать від зустрічних дій Лондона. Вони, зокрема, стосуються соціального забезпечення громадян країн ЄС у Великій Британії та британців на континенті, функціонування освітньої та молодіжної програми Erasmus+, правил рибальства та транспортного сполучення, експорту товарів подвійного використання тощо.

ВідеоПарламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди

Велика Британія виходитиме з Європейського Союзу лише з угодою, яка регулюватиме торгівлю, перетин кордону та працевлаштування. Таке вирішили на засіданні парламенту. Британські депутати голосуватимуть за перенесення дати виходу країни зі складу ЄС.

Парламент Британії проголосував проти реалізації Brexit без угоди

Як повідомлялося, 14 березня парламент Великої Британії підтримав відтермінування дати виходу країни зі складу Євросоюзу. Консерватори висунули вимогу до своєї підтримки угоди про вихід із ЄС – це відставка прем’єр-міністра Терези Мей. 17 березня у країні почалися акції прихильників Brexit, які вимагають якомога швидше завершити всі формальності та залишити союз. Напередодні ж стало відомо, що Мей проситиме у Брюсселя відтермінування виходу її країни з ЄС до 30 червня 2019 року.

сценарії розвитку brexit
ТСН.ua

Залиште свій коментар

Вибір редакції