Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН з подачі РФ проведе засідання щодо Мінських угод

Воно відбудеться напередодні засідання Генасамблеї щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

18 лютого Рада безпеки Організації Об`єднаних Націй проведе засідання щодо виконання Мінських угод о 22:00 за київським часом.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.Ранок.

Відкритий брифінг Радбезу ООН скликають з ініціативи Росії, у зв’язку з п’ятою річницею укладання угод.

Відео 18 лютого у Радбезі ООН обговорять виконання мінських домовленостей

Відкритий брифінг Радбезу ООН скликають з ініціативи Росії, у зв’язку з п’ятою річницею укладання угод. Потім – на вимогу України – спецзасідання проведе Генасамблея ООН. Обговорять російську агресію та ситуацію на окупованому Донбасі і в анексованому Криму. Більше - у розділі Політика  

18 лютого у Радбезі ООН обговорять виконання мінських домовленостей

Засідання має розпочатися у Нью-Йорку о 15:00 за місцевим часом. Як пояснювали в МЗС України, це очікуваний, традиційний та перевірений трюк російської дипломатії, спрямований на розпорошення уваги світової спільноти, зміщення акцентів, формування паралельних політичних реальностей. Адже 20 лютого Генеральна Асамблея ООН проведе засідання щодо ситуації на тимчасово окупованих територіях України.

Відео Засідання Генасамблеї ООН скликає Україна через ситуацію на сході

Засідання Генасамблеї ООН заплановане на 20 лютого. Україну представлятиме міністр закордонних справ Вадим Пристайко. І не обходиться без провокацій з російського боку. Кремль вирішив на три дні раніше скликати засідання Радбезу ООН. Приводом для цього назвали 5-ту річницю мінських домовленостей. В Українському МЗС вважають цей крок традиційним трюком російської дипломатії.    

Засідання Генасамблеї ООН скликає Україна через ситуацію на сході

Залиште свій коментар

Вибір редакції