Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН: РФ звинуватила США, Велику Британію і Францію у змові

Росія звинуватила західні країни, що вони використовують проти РФ і Сирії санкції.

Постійний представник Росії при ООН Василь Небензя звинуватив США, Велику Британію і Францію у створенні міжнародної конфронтації проти РФ і Сирії.

З такою заявою він виступив під час екстреного засідання Ради Безпеки ООН, - пише Укрінформ.

За його словами, жоден місцевий житель не підтвердив російським фахівцям факту хімічної атаки. Крім того, попри повідомлення про десятки загиблих і сотні уражених, за словами представника РФ, до місцевої лікарні "нікого не доставляли" з симптомами отруєння хімічними речовинами типу зарин і хлор.

"Ми глибоко стривожені тим, що в ряді столиць, насамперед, у Вашингтоні, а також тих, хто сліпо йде у його фарватері – Лондоні й Парижі – цілеспрямовано взяли курс на нагнітання міжнародної напруженості", - заявив Небензя.

Фотогалерея Розширені зіниці, а з рота йде піна. У Сирії людей масово отруїли хімічною зброєю (7 фото)

ВідеоНова хімічна атака у Сирії: Радбез ООН готується зібратися на екстрене засідання

Сирійська армія застосувала хімічну зброю проти мирного населення у місті Дума. Містечко Дума – це останній оплот сирійських повстанців в передмісті Дамаска. Сирійська армія за підтримки російської бере його "просто на ураження". Всіх, хто вцілів після бомбардувань, труять хімічним газом.

Нова хімічна атака у Сирії: Радбез ООН готується зібратися на екстрене засідання

За його словами, керівництво США, Великої Британії і Франції "без жодних підстав" веде конфронтаційну лінію по відношенню до Росії і Сирії. Небензя звинуватив західні країни, що вони використовують проти РФ і Сирії "поклепи, образи та войовничу риторику", а також шантаж і санкції. Він охарактеризував таке ставлення до Росії "хамством", якого не було навіть за часів Холодної війни.

Небензя назвав допомогу російських військ Асаду "масштабною операцією з розблокування Східної Гути", жителі якої багато років начебто "страждали від знущання бойовиків" на місцях.

Нагадаємо, що раніше на повідомлення про страшну атаку відреагували у США. Дональд Трамп слів не підбирав:

"Президент Путін, Росія та Іран відповідальні за підтримку тварини Асада. Дуже висока ціна для сплати. Ще одна гуманітарна катастрофа без причин".

Назвати винуватців трагедії сьогодні спробують на позачерговому засіданні Ради безпеки ООН. Генеральний секретар організації закликав сторони припинити бойові дії та надати гуманітарним організаціям доступ до Думи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції