Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радбез ООН: у Східній Гуті жертвами атак режиму Асада стали 1700 людей

Багато десятків людей були вбиті та постраждали від осколкових поранень в районах, які перебувають під контролем уряду.

Мінімум 1,7 тис. людей загинули та були поранені в результаті атак урядових сил на райони в Східній Гуті, що контролюються опозицією до режиму Асада.

Про це заявив під час екстреного засідання РБ ООН спеціальний посланник генерального секретаря ООН по Сирії Стаффан де Містура, - пише Укрінформ.

"У Східній Гуті зафіксовані численні факти насильства. Більше 1700 людей були вбиті та поранені у регіонах, які перебувають під контролем опозиції", - наголосив спецпосланник глави ООН.

Він також поінформував, що багато десятків людей були вбиті та постраждали від осколкових поранень в районах, які перебувають під контролем уряду.

"Зараз більше 30 тис. людей – і бойовики, і члени сімей та багато інших цивільних осіб - опинилися в скрутному становищі", - підкреслив де Містура.

Представник ООН також зауважив, що, за даними неурядових організацій, сотні людей, які мали симптоми, схожі з ураженням від хімічної атаки під час останнього застосування хімічної зброї у сирійському місті Дума.

"Надійшла інформація, що загинуло щонайменше 45 людей та сотні були пораненими", - зазначив представник ООН.

Фотогалерея Розтрощені будинки і порожнеча: як зараз виглядає сирійська Східні Гута, що потерпає від обстрілів (10 фото)

ВідеоБашар Асад заявив про намір продовжувати атаки у Східній Гуті

Асад упевнений, що більшість людей в Гуті хотіли б повернутися до державного управління. Наразі війська Асада та їхні російські союзники захопили вже чверть Східної Гути. У США тим часом відзначили, що попри резолюцію ООН про перемир'я, російські літаки продовжують здійснювати по 20 бойових вильотів на день.

Башар Асад заявив про намір продовжувати атаки у Східній Гуті

За його словами, інформація про використання хімічних речовин викликає надзвичайне занепокоєння.

"Ці звинувачення потрібно розслідувати негайно. Будь-який факт застосування хімічної зброї, яка є забороненою, являє собою найбільш серйозне порушення міжнародного права", - зауважив спеціальний посланник генерального секретаря ООН.

Залиште свій коментар

Вибір редакції