Радбез ООН збереться, щоб обговорити ситуацію на окупованому Донбасі та в Азовському морі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Востаннє Радбез обговорював проблему російської агресії проти України 29 травня.

Рада Безпеки ООН в вівторок проведе відкрите засідання за ініціативою України, а також за підтримки партнерів в Радбезі, з метою обговорення ситуації на окупованих територіях Донбасу.

Про це заявив речник постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко, - пише Укрінформ

Востаннє Радбез обговорював проблему російської агресії проти України 29 травня.

"Як ми бачимо, з того часу ситуація лише загострюється", - підкреслив представник української місії.

"Російська Федерація та підтримувані нею бойовики регулярно порушують режим припинення вогню на Донбасі, що призводить до жертв серед мирного населення та знищення критично-важливої інфраструктури", -  додав Ніколенко.

Він підкреслив, що засідання відбудеться напередодні анонсованих у Москві та окупаційною владою так званих «виборів» на Донбасі.

"Україна та її партнери неодноразово заявляли, що, в разі їх проведення, Росія грубо порушить взяті на себе зобов’язання в рамках Мінських домовленостей, а самі по собі так звані "вибори" є нікчемними", - наголосив він.

У цьому зв'язку українська сторона підкреслює, що така ситуація "вимагає термінової реакції" Ради Безпеки ООН.

"Плануємо поінформувати міжнародну спільноту про порушення прав людини в тимчасово окупованому Криму, а також російські провокації в Азовському морі", - додав український дипломат.

Обговорення має розпочатися о 15-й годині (о 21-й за Києвом).

ВідеоРосія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Цього тижня посланці Росії без лишнього розголосу прибули до Києва, щоб уже з українськими чиновниками полюбовно домовитися про квоти на вилов риби в Азовському морі. Незважаючи на те, що частина цієї делегації взагалі не мала права перетинати наш кордон. Але бюрократи, схоже, вирішили: війна-війною, а рибка у мутній воді - за розкладом. І це при тому, що в цьому ж морі - росіяни вже кілька місяців пресують український флот. 

Росія небезпечно загострює ситуацію в акваторії Азовського моря

Залиште свій коментар

Вибір редакції