Радикали, які захопили поліцейський відділок у Єревані, відмовилися здатися

Вони наполягають на відставці президента Вірменії.

Озброєні опозиціонери, які захопили будівлю полку патрульно-постової служби у Єревані, не збираються здаватися владі.

Про це вони заявили журналістам у прес-пункті, яка була створена на їхню вимогу на території захопленої будівлі, передає Радіо Свобода.

Речник опозиційного "Установчого парламенту" Варужан Аветисян заявив, що їх вимоги залишаються незмінними: відставка президента Сержа Сарґсяна і звільнення їхнього лідера Жирайра Сефіляна, який був заарештований місяць тому за звинуваченням у незаконному придбанні та зберіганні зброї.

Нагадаємо, в неділю, 17 липня, близько п'ятої ранку за місцевим часом (четверта ранку за київським), озброєні люди з Союзу борців за свободу в'їхали на авто через двері і захопили поліцейську дільницю в Єревані з вимогою звільнити опозиціонера Жирайра Сефіляна та інших політичних в'язнів. Також вони вимагали відставки президента країни. Озброєна група осіб взяла в заручники 7 поліцейських в ділянці. Під час нападу один поліцейський загинув, четверо отримали поранення.

У суботу, 23 липня, озброєні опозиціонери звільнили усіх заручників. Останніх двох заручників – заступника начальника поліції Вірменії, генерала-майора Вардана Єгіазаряна і заступника начальника поліції Єревана, полковника Валерія Осипяна - озброєна група погодилася звільнити в обмін на створення постійно активного прес-пункту, розташованого в нейтральній зоні між будівлею полку і територією, контрольованою співробітниками поліції і Служби національної безпеки.

У Єревані нападники звільнили останніх заручників та продовжують утримувати відділок поліції

Вони вирішили відпустити двох рядових правоохоронців та двох високих чинів після того, як влада Вірменії дозволила опозиції створити на території відділка прес-центр та публічно через спілкування з ЗМІ висловлювати свої вимоги. Відтак у будівлі тепер залишилися тільки члени опозиційного руху "Установчий парламент", які минулої неділі й захопили відділок. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: