Радник британського прем'єра захворів на "свинячий" грип

Глава британського уряду Гордон Браун заборонив своєму раднику приїжджати на саміт G8, щоб не заразити світових лідерів.

Радник прем'єр-міністра Великобританії з питань зміни клімату заразився вірусом грипу А/Н1N1 і через це пропустив саміт країн "Великої вісімки" в італійській Аквілі.

Глава британського уряду Гордон Браун особисто попросив свого радника Майкла Якобса не приїжджати на саміт. На думку прем'єра, якби з вини британської делегації світові лідери заразилися б "свинячим" грипом, це був би дипломатичний провал. Якобс вів переговори по телефону.

Якобса вважають одним з найбільш авторитетних фахівців у Великобританії у питаннях зміни клімату, і аналітики розцінили його відсутність на зустрічах у Аквілі як істотну втрату.

Радник Брауна ніяк не прокоментував свою відсутність на саміті "великої вісімки". Вважається, що Якобс заразився вірусом грипу А/Н1N1 під час своєї поїздки до Мексики, де він брав участь у переговорах, присвячених питанням зміни клімату.

Повідомляється, що більше ніхто з оточення Брауна "свинячим" грипом не інфікований.

Як відомо, станом на 12 липня, від вірусу грипу A/H1N1 у світі вже померли 539 людей. Загальна кількість лабораторно підтверджених захворювань людей, викликаних вірусом грипу А/H1N1, складає 109 тисяч 161 випадок.

Читайте також:

Гордон Браун готовий піти з посади прем'єра Британії

Міністром внутрішніх справ Великобританії став голова МОЗу

Прем'єр Британії не виходить з дому без макіяжу

Британські націоналісти закликали топити нелегалів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: