Радник Буша рік чекав на відставку

Головний політичний радник президента США Карл Роув, який йде у відставку, хотів звільнитися ще рік тому.

Радник Буша рік чекав на відставку
Карл Роув міг покинути свій пост раніше, але не хотів своїм звільненням підірвати позиції Буша. (Фото: hosted.ap.org)
Заступник керівника апарату співробітників Білого дому і головний політичний радник президента США Карл Роув міг покинути свій пост раніше, але не хотів своїм звільненням підірвати позиції президента, стверджує заступник держсекретаря США з питань публічної дипломатії Карен Хьюз.

"Я знаю, що вже якийсь час він (Роув) думав про звільнення, але він не хотів, щоб це погано відбилося на президентові, і тому він, можливо, залишився трохи довше, оскільки він чекав відповідного часу, і зараз вирішив, що цей час прийшов", - сказала Хьюз, яка вважається членом найближчого до Буша дуже вузького кругу "техасців", в який входить також Карл Роув.

В останні місяці Роув знову опинився в центрі гучного скандалу, коли демократи в конгресі звинуватили Білий дім і його особисто у використанні президентського апарату для досягнення суто політичних цілей республіканців, а також в організації звільнення декількох прокурорів американських штатів, які, на думку Білого дому, були політично нелояльні.

Сенат і палата представників конгресу зажадали, щоб Роув дав свідчення під присягою в ході розслідування цих порушень, але президент встав на захист свого радника і своєю владою заборонив йому з'являтися в конгресі.

Роув повідомив про свою майбутню в кінці серпня відставку в інтерв'ю газеті "Уолл стріт джорнел". За словами Роува він повертається до Техасу. При цьому він повідомив, що з пропозицією про свою відставку він вперше виступив ще рік тому.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: