Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радник і зять Трампа нарешті отримав допуск ФБР до держтаємниць після скандалу

ФБР перевіряла бекграунд Кушнера впродовж року.

Чоловік Іванки Трамп і високопоставлений радник глави Білого дому Джаред Кушнер після тривалої перевірки нарешті отримав допуск ФБР до державних секретів, розвіявши сумніви, пов'язані з російським розслідуванням спецпрокурора Мюллера.

Про це пише The New York Times.

"Джаред Кушнер, зять, а також радник президента Трампа, отримав постійний допуск до секретної інформації, поклавши край довгому періоду невизначеності, який лише посилював питання про те, чи перебуває він під загрозою в розслідуванні Мюллера",- зазначає видання.

ФБР перевіряла бекграунд Кушнера впродовж року, оскільки чиновник і член родини президента мав складну історію фінансових відносин, у тому числі з багатьма іноземними організаціями.

ВідеоУ Нью-Йорку розпочали слідство проти зятя Трампа Джареда Кушнера

Квартирне питання ризикує нанівець звести репутацію зятю Дональда Трампа і його раднику з міжнародної політики. Проти Джареда Кушнера розпочали розслідування. Його компанію звинувачують у тому, що вона вдається до підступних методів, аби виселяти пожильців із приміщень, які хочуть здати дорожче.

У Нью-Йорку розпочали слідство проти зятя Трампа Джареда Кушнера

"Тим часом, рішення про надання допуску не гарантує, що зять президента не буде притягнутий до відповідальності в межах слідства", - зауважує видання.

Нагадаємо, що Кушнер фігурує в кількох епізодах розслідування Мюллера, в тому числі, під час зустрічі команди Трампа з росіянами у Trump Tower у Нью-Йорку під час виборчої кампанії. За попередньою інформацією, під час цих переговорів росіяни пропонували оприлюднити компромат на кандидата від Демократів Гілларі Клінтон, який потім з'явився у WikiLeaks.

Раніше повідомлялося, що зять нинішнього президента США Джаред Кушнер, опинився у центрі уваги американських слідчих через його зустрічі з представниками російського уряду й бізнесу.  

The Washington Post із посиланням на відомості джерела в адміністрації США повідомляло, що Кушнер пропонував послу Росії в США встановити прихований канал комунікацій між перехідною командою Дональда Трампа і представниками російського уряду. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції