Радник Клінтон розповів, коли вона повернеться в президентські перегони

Кандидат у президенти США хвора на пневмонію.

Кандидат у президенти США Хілларі Клінтон, у якої була діагностована пневмонія, відновить передвиборчу кампанію вже в "середині поточного тижня". Про це в понеділок, 12 вересня, в інтерв'ю MSNBC повідомив її старший радник Брайан Феллон.

"Я очікую, що до середини поточного тижня вона повернеться", - сказав він. Одночасно Феллон підкреслив, що у 68-річної Клінтон немає ніяких інших проблем зі здоров'ям крім пневмонії, про що в останні кілька днів повідомляла низка американських ЗМІ.

Радник кандидата в президенти також висловив готовність пізніше надати пресі додаткові відомості про стан колишнього держсекретаря.

Нагадаємо, під час траурної церемонії в 15-ту річницю терактів 11 вересня в Нью-Йорку Хіларі Клінтон стало погано, вона ледь не втратила свідомість. Колишня держсекретар не стала чекати закінчення заходу.

Через хворобу вона була змушена відмовитися від передвиборної поїздки в Каліфорнії.

Суперник Клінтон у президентській гонці республіканець Дональд Трамп, який неодноразово дозволяв собі уїдливі висловлювання на адресу колишнього держсекретаря, на цей раз побажав їй якнайшвидшого одужання.

ВідеоУ США активно обговорюють стан здоров'я Гіларі Клінтон

Залиште свій коментар

Наступна публікація