Радник прем'єра Канади запропонував убити засновника WikiLeaks

Радник заявив, що президенту США Бараку Обамі слід було б призначити нагороду за голову Ассанжа, або використовувати безпілотний літак для його ліквідації.

Професор Том Фленеген, радник прем'єр-міністра Канади Стівена Харпера, закликав до фізичної ліквідації засновника порталу WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Зокрема, Фленеген заявив, що президенту США Бараку Обамі слід було б призначити нагороду за голову Ассанжа, або використовувати безпілотний літак для його ліквідації.

29 листопада поточного року інший відомий американський політик - Сара Пейлін - розкритикувала на своїй сторінці в Facebook адміністрацію Обами за нездатність тримати в таємниці військові секрети і закликала переслідувати Ассанжа, у якого "руки в крові", тими ж методами, що і лідерів "Аль- Каїди".

У неділю, 28 листопада, сайт WikiLeaks почав публікацію більше 250 тисяч листів дипломатів США, в яких містили характеристики багатьох світових лідерів.

Як відомо, WikiLeaks, разом з іншим, публікував документи, в яких ішлося й про Україну, зокрема, повідомлялося, що президент Мєдвєдєв особисто вимагав у лідерів інших країн не визнавати Голодомор геноцидом українців.

Читайте також:

WikiLeaks: Росію назвали "мафіозною державою"

Wikileaks: Росія незадоволена зближенням України й Ізраїлю

МЗС Росії дорікнув США в порушенні головного правила дипломатії

ПР: Голодомор назвали геноцидом українців, щоб звинуватити Росію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: