Радник Трампа цікавився можливими сценаріями удару по Ірану - ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Запит щодо можливих варіантів удару по Ірану викликав занепокоєння у Держдепі та Пентагоні.

У вересні 2018 року Рада нацбезпеки США на чолі з радником президента Джоном Болтоном доручила американському міністерству оборони створити список ймовірних варіантів удару по Ірану.

Про це інформує газета The Wall Street Journal.

Таке прохання з’явилося після обстрілу кварталу у Багдаді, в якому, зокрема, розташоване посольство США в Іраку. В Америці були переконані, що з цією атакою пов’язані бойовики.

За словами співрозмовників американського видання, таке прохання щодо можливих варіантів удару по Ірану викликав занепокоєння у Держдепі та Пентагоні.

Радник Трампа навіть провів низку зустрічей, які були присвячені цій темі.

Видання пише, що невідомо, чи знав Трамп про цей запит.

ВідеоСША планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

США ввели нові санкції проти трьох російських компаній. Попри міжнародні обмеження, росіяни постачали до охопленої війною Сирії - її диктатору Асаду - іранську нафту. Робили це через добре організовані злочинні схеми. За це до санкційного списку потрапили три організації та шестеро людей. 

США планують припинити допомогу регіонам Сирії, де є російські та іранські війська

Нагадаємо, в листопаді 2018 року набрали чинності всі санкції США, які були скасовані раніше, після підписання Іранської ядерної угоди. На початку травня 2018 року Трамп оголосив про вихід із ядерної угоди з Іраном, укладеної в 2015 році разом з Росією, Китаєм, Великобританією, Францією і Німеччиною. Також було оголошено про відновлення дії санкцій проти Тегерана, що, згідно з планом дій, знімалися в обмін на закриття ядерної програми.

 

 

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції