Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Радник Трампа з нацбезпеки США має зв'язок з фірмою, керівник якої намагався продати дані КДБ - WP

Також 2015 року Флінн полетів до Москви на захід з нагоди десятиріччя пропагандистського каналу Russia Today.

Обраний Дональдом Трампом радник з нацбезпеки Майкл Флінн останнім часом був партнером технологічної фірми, один з керівників якої у 1980-х намагався продати викрадений науковий матеріал КГБ. Про це повідомляє The Washington Post.

Так, видання зазначає, що Флінн приєднався до консультативної ради фірми Brainwave Science у лютому. Ця фірма займається розробкою технології, яка визначає, чи говорить правду особа під час допиту, вимірюючи мозкові хвилі.

Одним із двох членів ради Brainwave Science був Сабу Кота. Його в 1996 році звинуватили у спробі продати біотехнологічні матеріали агенту ФБР, який видавав себе за радянського шпигуна.

Його адвокати заперечують причетність чоловіка до шпигунства, а сам він заявляє, що звинувачення проти нього було непорозумінням, яке виникло через суперечку навколо патенту, а не шпигунство.

Зв'язок Флінна - офіцера військової розвідки і колишнього керівника розвідувального управління Міністерства оборони - із компанією Brainwave створює протиріччя, зважаючи на стосунки Трампа або членів його команди з Росією. Так, востаннє Трампа розкритикували за те, що він висловив своє захоплення листом, якого отримав від президента Путіна.

Також видання згадує, що 2015 року Флінн приголомшив своїх колишніх колег, полетівши до Москви. Там чоловік сидів за одним столом з президентом Росії Володимиром Путіним на заході з нагоди десятиріччя пропагандистського каналу Russia Today. Тоді Флін заявив, що не бачить різниці між RT і американськими новинними каналами, а також пізніше зізнався, що йому заплатили за цей візит.

Наразі невідомо, як довго Флінн має зв'язок з компанією Brainwave та який характер цих стосунків. Також видання Bloomberg повідомило, що Флінн мав допомогти створити новий бізнес для фірми з установами США, і що він зустрічався з офіційними особами компанії принаймні 10 разів. Востаннє зустрічі проводилися не пізніше вересня, коли Флінн також пропонував сервіс Brainwave чиновниками сил оборони Бангладеш.

Залиште свій коментар

Вибір редакції