Райс думає, що Обама продовжить курс Буша

Новий президент США Барак Обама продовжить зовнішньополітичний курс адміністрації Джорджа Буша щодо Ірану і КНДР, вважає Кондоліза Райс.

"Я не хочу говорити за нову адміністрацію, вони вестимуть справи по-своєму. Але я думаю, що ми залишимо після себе такі дипломатичні структури, які допоможуть працювати і, я думаю, в результаті приведуть до остаточного вирішення дійсно складних питань", - підкреслила Райс, яка через місяць завершує свою роботу на посаді голови американського зовнішньополітичного відомства.

Саме ці сталі багатобічні структури, на думку держсекретаря США, можуть стати "причиною збереження низки елементів спадкоємності" в зовнішній політиці країни. 

Головними з цих структур вона назвала "шестірку" з ядерної проблеми Ірану, яка складається з п'яти країн - постійних членів Ради безпеки ООН і Німеччини, а також шестисторонні переговори щодо КНДР, в яких беруть участь представники Північної і Південної Кореї, Японії, Китаю, Росії і США.

"Якщо узяти шестисторонні переговори, навіть з урахуванням низки складнощів останнім часом, ми змогли досягти угоди про денуклеаризацію Північної Кореї, закриття реакторів, так що вони не виробляли плутоній з 2005 року", - зазначила Райс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: