Райс візьметься за дипломатів

Кондоліза Райс розішле телеграми дипломатам, в яких роз'яснить рішення влади щодо примусового порядку роботи дипломатів в Іраку.

Кондоліза Райс
Архів
Кондоліза Райс хоче спонукати дипломатів служити в Іраку.
Держсекретар США Кондоліза Райс має намір найближчим часом розіслати в американські посольства і дипломатичні місії за кордоном телеграму, що роз'яснює рішення влади країни в примусовому порядку направляти дипломатів до Іраку, яке викликало невдоволення працівників Державного департаменту, повідомляє агентство Ассошиейтед Прес.

"Держсекретар збирається розіслати телеграму по всьому світу тим, хто говорить про це рішення, і спонукати людей служити в Іраку", - заявив представник Держдепу Шон Маккормак, додавши, що телеграма буде розіслана у наступний четвер.

Минулої середи декілька сотень співробітників Держдепу США провели нараду, на якій піддали критиці рішення направляти дипломатів до Іраку у примусовому порядку, заявивши, що, ті кого відряджають у гарячу точку, фактично приречені на смерть.

Райс не була присутня на цій нараді. Маккормак підкреслив, що телеграма не є "прямою відповіддю" на скандальну нараду співробітників Держдепу, але "торкається деякого заклопотання, висловленого на тій нараді".

Близько 300 працівників зарубіжної служби вже отримали повідомлення, в яких йдеться, що вони є кандидатами на 48 постів, що звільняються в Іраку наступного року. У них є десять днів, щоб прийняти або відкинути цю пропозицію, проте у разі відмови вони можуть бути звільнені з роботи.

З березня 2003 року в Іраку загинули три офіцери іноземної служби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: