Рамадан у космосі

Перший малайзійський космонавт сподівається дотриматиcя на міжнародній космічній станції мусульманських традицій у священний місяць Рамадан.

Перший малайзійський космонавт Шейх Музафар Шукор сподівається дотриматиcя під час своєї тижневої місії на міжнародній космічній станції мусульманських традицій у священний місяць Рамадан, якщо не перешкодить програма польоту.


"У Малайзії розробили спеціальну програму, як мені дотриматися Рамадану в космосі. Але якщо насичена наукова програма польоту перешкодить, мені дозволено зробити все необхідне після повернення на Землю, але я дуже сподіваюся, що мені як мусульманину все-таки вдасться дотримати традиції Рамадану під час моєї роботи на МКС", - сказав він незадовго перед відльотом.


"Малайзійський Гагарін" має намір також пригостити своїх колег за польотом - американську астронавтку й нового командира МКС Пеґґі Вітсон, а також російського космонавта Юрія Маленченка - стравами національної кухні.


"Я привезу з собою на МКС трохи малайзійської їжі. Ми намагалися приготувати її так, щоб вона була не дуже гострою і щоб її змогли скуштувати й мої друзі", - сказав він.


Шукор узяв з собою на орбіту фотографії й сувеніри, щоби привезти їх назад на Землю й роздати своїм друзям і родичам.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: