Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Раніше судимого нью-йоркського мафіозі застрелили на порозі власного будинку

Востаннє подібний інцидент стався більше трьох десятиліть тому.

У Нью-Йорку на порозі власного будинку на Стейтен-Айленді був убитий глава мафіозного клану Гамбіно 53-річний уродженець Сицилії Франческо Калі. Смерть у будинку за законами мафії вважається виявом "неповаги", повідомляє New York Post. Як повідомили The Post джерела в поліції, дружина і маленькі діти Калі під час його убивства перебували всередині будинку.

Примітно те, що Калі, який мав судимість і відсидів 10 місяців за вимагання, вже чотири роки очолював той самий кримінальний клан, що і останній застрелений в Нью-Йорку мафіозний ватажок до нього. 1985-го бос сім'ї Гамбіно Пол Кастеллано був застрелений на Мангеттені за наказом власного підлеглого Джона Готті, котрий після вбивства очолив організацію. Сам Калі, за словами джерела, намагався "не висовуватися". "Ніколи не знаєш, хто твій сусід", - сказав The Post один з очевидців події.

Клан Гамбіно є одним з «п'яти сімей Нью-Йорка», поряд з Бонанно, Дженовезе, Коломбо і Луккезе. Їхній розквіт припав на середину XX століття, коли ці сім'ї контролювали майже всю злочинність у місті. Проте, в 1980-х і 1990-х роках, після низки операцій ФБР, вплив сімей різко зменшився.

Відео Очільник італійського МВС на екскаваторі розтрощив віллу мафіозного клану в Римі

Очільник італійського МВС узявся особисто трощити віллу мафіозного клану в Римі. Щоби завдати першого удару, Маттео Сальвіні одягнув на голову каску та сів за кермо екскаватора. Високопосадовець пообіцяв рівняти із землею всі незаконні будови та безжалісно переслідувати криміналітет. 

Очільник італійського МВС на екскаваторі розтрощив віллу мафіозного клану в Римі

Залиште свій коментар

Вибір редакції