"Раніше таке було у фантастичних розповідях". Путін лякає світ новою лазерною зброєю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський президент розповів про "зброю нового покоління".

Президент Росії Володимир Путін заявив про створення бойових лазерних комплексів, які раніше "зустрічалися лише у фантастичних розповідях".

Про це 17 травня повідомляє ТАСС.

Путін заявив, що обговорить новітню зброю на нараді, присвяченій розвитку повітряно-космічних сил РФ.

"Обговоримо роботу над системами лазерного зброї з використанням вітчизняної оптики і високочутливої оптоелектроніки, включаючи типи зброї, які ще недавно, якщо по-чесному сказати, ми це розуміємо, зустрічалися тільки в фантастичних оповіданнях. Я маю на увазі бойові лазерні комплекси тактичного рівня", –  сказав він.

Він додав, що має на увазі бойові лазерні комплекси тактичного рівня.

За його словами, своєчасна реалізація таких видів зброї вкрай важлива, тому що саме вони в найближчі десятиліття, "практично на все ХХI століття" визначать бойовий потенціал російської армії і флоту.

Також Путін наголосив на необхідності реалізації програми "Перспективна морська електроенергетика" і підкреслив, що усі ці напрацювання будуть використані.

Крім того він доручив розглянути результати військової експлуатації новітньої техніки, включаючи лазерну зброю "Пересвєт" і гіперзвуковий комплекс "Кинджал".

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін пригрозив США і порадив підрахувати дальність і швидкість російських перспективних систем зброї, а також звинуватив Штати у порушенні договору про ліквідацію ракет. Окрім цього, президент РФ повідомив про запуск нового атомного підводного човна з безпілотним апаратом "Посейдон" і розповів про створення новітньої гіперзвукової ракети "Циркон".

ВідеоПутін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

Путін каже, аби опоненти не розгойдували човен під назвою "Земля", запроваджуючи проти Кремля санкції. З таким спічем російський президент звернувся до федеральних зборів. Надійною гарантією миру на планеті він назвав міць російської армії. Похизувався новими ракетами, системами наведення і ядерними боєголовками.

Путін погрожував ядерною зброєю опонентам, які запроваджують санкції проти Росії

Залиште свій коментар

Вибір редакції