Рауль Кастро прибуває до Росії

Голова Держради і ради міністрів Куби Рауль Кастро прибуде до Росії в середу з першим офіційним візитом.

Голова Держради і ради міністрів Куби Рауль Кастро, як очікується, прибуде до Росії в середу з першим офіційним візитом.

Раніше прес-служба Кремля повідомила, що Кастро знаходитиметься в Росії з 28 січня по 4 лютого. Візит відбудеться на запрошення президента РФ Дмитра Мєдвєдєва.

Напередодні посол Куби в РФ Хуан Фігероа заявив, що в Гавані чекають підписання ряду важливих угод в ході цього візиту.

Як повідомив глава кубинської дипмісії, сторони готують "угоди в таких областях, як видобуток нафти і нікелю".

"Підписання цих документів - матеріалізація інтересів наших двох країн", - сказав він на конференції "50 років кубинської революції", що пройшла в Москві.

Кубинський дипломат нагадав, що днями завершилося дев'яте засідання міжурядової комісії з торгівлі і економічного співробітництва.

"На ньому було підписано дуже багато документів, і в ході візиту будуть підписані інші угоди, в які включені питання можливих інвестицій на Кубі, питання культурного характеру, питання туризму і обміну", - додав Фігероа.

Кажучи про зв'язки Росії і Куби, посол відзначив, що зараз йде не просто їх поліпшення, але "якісний і кількісний стрибок у відносинах".

"Росії і Кубі дуже важливі ці відносини", - підкреслив він.

За словами Фігероа, для Куби ці контакти дуже важливі, "тому що стосунки з Москвою завжди означають для нас дружні взаємини, стосунки з країною, яка нам дуже близька, тому що в кубинців і росіян так багато схожого".

Читайте також:
Фідель Кастро закликав готуватися до його смерті
Куба відзначила 50 річницю революції
Здоров'я Фіделя Кастро погіршується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: