Рауль Кастро вперше зустрівся з делегацією Конгресу США

Фідель Кастро задовлений: члени американської делегації на Кубі "жодного разу не побачили когось з виразом ненависті на обличчі". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Голова Держради Куби та верховний головнокомандуючий Рауль Кастро вперше з моменту свого вступу на посаду зустрівся з офіційною американською делегацією.

Зустріч відбулася в понеділок, 6 квітня, в рамках візиту на Кубу семи конгресменів-демократів на чолі з Барбарою Лі.

За її словами, у делегації не було жодного особливого послання від президента США Барака Обами, а метою візиту було "послухати і поговорити" з керівництвом країни і рядовими кубинцями.

Подробиці розмов конгресменів з Раулем Кастро залишилися невідомі. ЗМІ припускають, що вони могли обговорити проведення в майбутньому прямих переговорів між лідерами двох країн.

Конгресмени також зустрілися з главою МЗС Куби Бруно Родрігесом, головою парламенту Рікардо Аларконом та низкою кубинських депутатів.

Як зазначають джерела в дипломатичних кругах, нинішній візит конгресменів покликаний "навести мости" у відносинах Гавани і Вашингтона.

Лідер кубинської революції Фідель Кастро у ніч на вівторок вже опублікував у місцевій пресі нову статтю, в якій позитивно оцінив візит делегації представників Конгресу США на Кубу.

"Делегація Конгресу - виняткові свідки тієї пошани, з якою зустрічають жителів Північної Америки, що приїжджають до нас на батьківщину", - наголосив він.

"Складно собі уявити, що хто-небудь з делегації хоч разів побачив когось з виразом ненависті на обличчі", - зауважив Фідель.

Американські конгресмени в ході свого візиту відвідали Центр генної інженерії і біотехнології, декілька церков в Гавані, а також пам'ятник Мартіну Лютеру Кінгу.

Як відомо, раніше США розпочали процедуру часткового зняття економічних санкцій з Куби. В рамках цих заходів Кубі не будуть обмежувати продаж продуктів харчування і ліків, а громадяни США, що мають родичів на Кубі, зможуть їздити до них не раз на три роки, а щороку.

Минулого тижня в американських ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що президент США Барак Обама може взагалі скасувати обмеження на поїздки в США для американців кубинського походження.

Читайте також:

Фідель Кастро написав "Пісню Обами"

Обама погодився скасувати санкції щодо Куби

Уго Чавес: кубинці плачуть. Фідель Кастро гуляє по Гавані

Мєдвєдєв нагодував Кастро українським салом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: