Рай у вогні: лісові пожежі знищили місто Парадайз у Каліфорнії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рятуючись від полум’я, десятки тисяч людей змушені були покинути свої домівки.

Містечко із назвою Парадайз, що в перекладі означає рай, практично знищила лісова пожежа. Вогонь поширюється на півночі американського штату Каліфорнія, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Що відбувається у місті – розповідає один з правоохоронців. "Надзвичайно небезпечно, багато диму, активно палає в усьому місті. Великі крамниці, заклади харчування, будівлі, офіси охоплені полум'ям. Покинуті машини на проїжджій частині, де люди тікали, рятуючи свої життя", - каже офіцер Марк Басс із поліцейського департаменту Чіко.

ВідеоУ Каліфорнії через лісову пожежу люди залишають свої домівки

Вогняне пекло у Раю. Американське місто з такою назвою практично знищила лісова пожежа. Десятки тисяч людей нині змушені залишати свої домівки у Каліфорнії, рятуючись від полум'я.

У Каліфорнії через лісову пожежу люди залишають свої домівки

Виїжджати довелося усьому місту – 27 тисячам людей. Дехто годинами очікував можливості проїхати на переповнених машинами дорогах. Евакуювали навчальні заклади та пацієнтів лікарень. "Ми намагаємося забрати їх подалі від вогню і диму. З ними пожежники, тож, як тільки вони вважатимуть, що це безпечно – ми зможемо забрати їх звідти", - каже капітан служби вогнеборців Джон Ґадді.

Травми під час пожежі отримало кілька городян, серед постраждалих і двоє вогнеборців. Полум'я вже знищило кілька тисяч будівель, але підрахувати точні збитки неможливо – заважає вогонь. Палають наразі майже 70 квадратних кілометрів, зупинити стихію поки що не вдається. "Зараз у нас чотири-пять сотень пожежників на місці, ще багатьох викликали, і вони приїдуть", - розповів пожежний керівник Вентури Марк Лорензен.

Фотогалерея Каліфорнія у вогні: потужна пожежа нищить ліси, будинки та автомобілі (11 фото)

Що стало причиною займання, влада штату обіцяє з'ясувати згодом. Поширитися так швидко і набрати настільки руйнівної сили вогняна стихія змогла через сильні вітри, котрі у штаті найближчим часом, за прогнозами синоптиків, не стихатимуть.

Минулого місяця лісові пожежі так само вирували на півночі Каліфорнії. Тоді вогонь спалахнув, на щастя, на віддалі від великих населених пунктів.

Кореспондент ТСН Катерина Федорченко

Залиште свій коментар

Вибір редакції