РБ ООН чекає на інформацію від ОБСЄ

Члени Ради Безпеки ООН поки що не мають наміру проводити засідання щодо вторгнення літаків в Грузію.

Членів Ради Безпеки ООН було поінформовано про прохання Грузії провести термінове засідання у зв`язку з вторгненням літаків в її повітряний простір, однак поки що не мають наміру проводити таке засідання через відсутність точної і повної інформації. 

У Центрі новин ООН, про це повідомив заступник Постійного представника Республіки Конго при ООН Паскаль Гаяма як представник країни, яка головує в Раді Безпеки. 

"Я поінформував членів Рада Безпеки про мою зустріч з представником Грузії, який звернувся з проханням провести термінове засідання Ради. На думку членів Ради, зараз вони не мають адекватної і точної інформації про те, що сталося. Зараз розслідування на місці веде ОБСЄ", - заявив представник Республіки Конго. 

Він додав, що до отримання інформації про результати розслідування Рада мало що може зробити. Разом з тим, відзначив П.Гаяма, консультації з цього питання між членами РБ тривають. 

П.Гаяма також висловив сумнів у тому, що Секретаріат або ООН зможе провести таке розслідування на місці події. Він відзначив, що члени Ради сподіваються одержати більше інформації про те, що сталося від ОБСЄ і членів Ради Безпеки. 

"Ми хочемо мати повну картину, перш ніж братися за це питання", - наголосив П.Гаяма.
 
Як повідомлялося, грузинська сторона заявила, що в понеділок, 6 серпня, два літаки з російськими пізнавальними знаками вторглися в повітряний простір Грузії і здійснили ракетний обстріл РЛС у районі міста Горі, яке, однак, не постраждало. 

Грузія звернулась до РБ ООН з проханням провести термінове засідання з приводу цього інциденту. 

Керівництво Генштабу Збройних сил Росії категорично заперечує факт будь-яких польотів російських літальних апаратів у зазначений час у повітряному просторі, що прилягає до території Грузії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: