РБ ООН вимагає припинити вогонь в секторі Газа

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій заявила про необхідність припинити вогонь в секторі Газа. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію, в якій заявила про необхідність припинити вогонь в секторі Газа, де з 27 грудня продовжується антитерористична акція ізраїльської армії "Литий свинець". Крім того, Радбез вказав на необхідність виведення військ, відкриття заблокованих Ізраїлем контрольно-перепускних пунктів на кордонах сектора, а також підписання стійкого і тривалого перемир'я.

Резолюція прийнята 14 голосами за, делегація США утрималася. Радбез висловив серйозну стурбованість погіршенням гуманітарної ситуації в Газі, ескалацією насильства і "величезними жертвами серед цивільного населення". Він засудив "всі випадки насильства і жорстокості, направлені проти мирних жителів, і всі акти тероризму".

Проте вже в ніч на п'ятницю, після всього декілька годин після прийняття резолюції, ізраїльські літаки зробили новий наліт на сектор Газа. Ізраїльська авіація завдала щонайменше 30 ударів з повітря, внаслідок чого загинули шість палестинців.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: