Речниця Лаврова відреагувала на статтю про передачу секретів США Лаврову у стилі "а я попереджала"

Марія Захарова спробувала провести паралелі з нещодавнім скандалом навколо фотографій у Білому домі.

У МЗС Росії спростували інформацію про передачу секретних даних Сергію Лаврову президентом США Дональдом Трампом.

Про це повідомила на своїй сторінці у facebook офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова. "Нагадую, що 11 травня я попереджала: американські ЗМІ за декілька днів, мабуть, планували видати "сенсацію" про зустріч Лаврова і Трампа. Правда, задумка полягала ще й у тому, аби прикрасити її не менш "секретними" фотографіями з минулої зустрічі, що повинно було надати черговому фейку обґрунтованості та достовірності".

За її словами, частину плану інформаційної кампанії нібито вдалося зруйнувати, "опублікувавши фотографії так, як належить за законами професійної етики".

Нагадаємо, вчора видання Washington Post повідомляло, що минулого тижня президент США передав секретну інформацію міністру закордонних справ Росії та послу РФ Сергію Кісляку на зустрічі у Білому домі. Інформація нібито стосувалася терористичної організації ІГ в Сирії, отриманої, зокрема, американською розвідкою. Проте у Трампа спростували повідомлення ЗМІ про надання секретної інформації росіянам. Про це заявив держсекретар США Рекс Тіллерсон.

Untitled

ВідеоТрамп похизувався перед російським міністром секретами про ісламських терористів

Залиште свій коментар