Речниця російського МЗС спробувала поглузувати над протестами в Гонконгу та українцями

Дата публікації
Перегляди
3893
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Речниця російського МЗС спробувала поглузувати над протестами в Гонконгу та українцями

Фото: Associated Press

З її слів, учасники демонстрацій даремно хочуть переймати український досвід.

Офіційний представник російського МЗС Марія Захарова спробувала висміяти захоплення Україною, котре висловлюють учасники антиурядових акцій протесту в Гонконгу. Недолугі жарти вона розмістила у соцмережах.

Посол Китая в России посмеялся над желанием протестующих в Гонконге «жить как на Украине». Ему стало бы ещё смешнее, если бы он регулярно смотрел и читал украинские СМИ, в которых на полном серьезе обсуждают перспективу «жить как в Сингапуре».

Опубліковано Марією Захаровою Пʼятниця, 18 жовтня 2019 р.

Зокрема, Захарова заявила, що посол Китаю в РФ Чжан Ханьхуей нібито висловив невдоволення через приїзд українців до Гонконгу та спілкування їх із місцевими активістами. При цьому дипломат начебто висміяв прагнення протестувальників "жити як в Україні".

"Йому стало б ще смішніше, якби він регулярно дивився і читав українські ЗМІ, в яких на повному серйозі обговорюють перспективу "жити як в Сінгапурі", - зауважила Захарова. Однак речниця російського МЗС не уточнила, які саме ЗМІ має на увазі.

Поліція Гонконгу вперше застосувала бойову зброю проти демонстрантів

Поліція Гонконгу вперше застосувала бойову зброю проти демонстрантів

Нагадаємо, Гонконг є спеціальним адміністративним районом Китаю, що розвинувся до одного з провідних фінансових центрів Азії та світу. Управління колишньою британською колонією, на яку поширюється суверенітет Китаю, здійснюється за принципом "одна країна - дві системи" - адміністрація Гонконгу має широкий автономний статус.

Як повідомлялося, протести в Гонконзі тривають уже кілька місяців. Жителі міста почали протестувати проти ухвалення закону про екстрадицію правопорушників на запит китайської влади та не припинили акції після скасування розгляду цього законопроєкту. За даними організаторів, у деякі дні в акціях брали участь понад мільйон людей. В останні тижні сутички між протестувальниками та поліцією посилились після того, як влада Гонконгу заборонила демонстрантам вдягати маски.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3893
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація