Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Референдум про незалежність Каталонії почався з величезних черг на дільницях

Люди очікують блокування роботи дільниць

Черги вишикувалися біля виборчих дільниць в Барселоні за кілька годин до початку референдуму про незалежність Каталонії від Іспанії.

Перед дільницями в центрі каталонської столиці зібралися сотні виборців, які чекають їх відкриття, а також мають намір перешкодити  поліції заблокувати їхню роботу. Незважаючи на дощ, люди продовжують приходити, зокрема, в районах Грасия, Рамблас і біля площі Каталонії.

Офіційно голосування почнеться о 09.00 за місцевим часом і триватиме до 20.00, раніше планувалося відкрити 2315 виборчих дільниць, на яких зможуть проголосувати 5,3 мільйона виборців. Роботу ділянок повинні були забезпечити більш семи тисяч волонтерів.

Однак вищий суд Каталонії ухвалив, що правоохоронні органи повинні до шести ранку опечатати всі школи і взяти їх під повний контроль. Увечері в суботу МВС відзвітувало, що поліція закрила більшу частину приміщень, де мало пройти голосування, але не назвало цифру, в якій кількості шкіл все ж залишаються активісти, які вирішили залишитися там до ранку неділі.

Нагадаємо, що напередодні не менше чотирьох людей постраждали при стрільбі в будівлі школи в місті Манльеу, де знаходиться виборча дільниця. За повідомленням, чоловік відкрив стрілянину з пневматичної зброї. В результаті цього щонайменше чотири людини отримали поранення в груди і шию.
 

Залиште свій коментар

Вибір редакції