Референдум у Чечні відбувся

Референдум по внесенню змін до конституції Чеченської республіки визнаний таким, що відбувся, повідомляє Лента.ру.

За даними на 14:00, на виборчі ділянки в Чечні прийшли 59,5% зареєстрованих виборців. Для визнання референдуму таким, що відбувся, в голосуванні мали взяти участь 50 відсотків виборців плюс один голос. Таким чином, за словами Байханова, референдум у Чечні визнаний таким, що відбувся.

Чеченський президент Рамзан Кадиров танцює лезгинку зі своєю сестрою Зулай Кадировою
news.yahoo.com
Проголосувавши, Кадиров станцював зі своєю сестрою лезгинку
На референдумі жителям Чечні пропонується проголосувати за збільшення терміну повноважень президента й парламенту з нинішніх чотирьох до п'яти років, заміну двопалатного парламенту на однопалатний при одночасному скороченні кількості депутатів. Парламент Чечні може одержати право вносити в конституцію зміни та доповнення без проведення референдуму.

Крім того, зміни в конституції Чечні передюачають скасування положення про всенародне обрання президента республіки. Натомість у конституції з'явиться стаття про надання йому повноважень. Ще одна зміна передбачає додання російській мові статусу державної мови республіки нарівні з чеченською.

Референдум у республіці проходить одночасно з виборами депутатів Держдуми РФ п'ятого скликання.

Президент Чечні Рамзан Кадиров уже побував на виборчій дільниці у своєму рідному селі Центорой, де після невеликої заминки (він забув удома паспорт і був вимушений трохи почекати, поки його принесуть на виборчу дільницю – прим.ред.) проголосував, а потім станцював лезгинку зі своєю сестрою Зулай Кадировою.

Після цього Кадиров став особисто об'їжджати виборчі дільниці та стежити за ходом голосування.

"Я задоволений і організацією виборчої кампанії, і самим ходом голосування. Після численних зустрічей і бесід із людьми, які були на дільницях, я можу зробити висновки про те, що виборчими комісіями було вжито всіх необхідних заходів для того, щоб успішно провести кампанію," - заявив Кадиров.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: