Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Референдум" у Каталонії: поліція блокує школи, а невідомий влаштував стрілянину на дільниці

Голосування має відбутись у неділю, 1 жовтня.

Напередодні так званого "референдуму" у Каталонії поліція Іспанії заблокувала 1300 з 2 315 шкіл, у яких мали розгорнутись виборчі дільниці.

Водночас 163 школи залишаються захопленими активістами, які виступають за проведення "референдуму". Загалом прихильниками голосування контролюється більше 12% виборчих дільниць.

Також повідомляється, що поліція  Іспанії увійшла в будівлю телекомунікаційного центру уряду Каталонії, де повинні були збирати електронні голоси. 

Крім того на одній з дільниць невідомий почав стрільбу на одній з виборчих дільниць. Це сталося у будівлі школи у місті Манльєу. З пневматичної зброї зловмисник поранив щонайменше чотирьох осіб – поранення нанесені у шию та груди.

"Референдум", який Іспанія не визнає, має відбутись у неділю, 1 жовтня. Офіційний Мадрид називає захід загрозою для територіальної цілісності країни, суди наказали завадити його проведенню. Регіональний парламент Каталонії, яка має автономний статус, проголосував за референдум про незалежність від Іспанії 6 вересня. Подробиці у матеріалі: Досить годувати Мадрид. Що слід знати про "референдум" Каталонії за незалежність.

ВідеоЗдобути незалежність будь-якою ціною: як розвиваються події в Каталонії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції