Рейтинг Обами катастрофічно падає

Вперше з часів обрання Обами президентом його рейтинг став негативним.

Вперше після обрання на посаду президента США індекс схвалення діяльності Барака Обами виборцями став негативним.

Про це повідомляє американська соціологічна компанія Rasmussen Reports.

Згідно з щоденним опитуванням, яке проводить компанія, 21 червня кількість виборців, що негативно ставиться до діяльності Обами склала 34%. Беззастережних прибічників політики, що проводиться ним, виявилося 32%.

Таким чином, індекс схвалення діяльності президента, що обчислюється як різниця між відсотками прибічників і противників діяльності Обами, вперше з січня 2009 року став негативним - мінус 2.

Найвище значення індексу схвалення було зафіксоване 22 січня цього року. Тоді, за версією Rasmussen Reports, воно дорівнювало 30. Обаму однозначно підтримували 44% виборців, різко негативно висловилися тоді 14% американців. При подальших опитуваннях значення індексу неухильно зменшувалося: президент втрачав стійких прибічників, тоді як кількість негативних оцінок зростала.

Невідомо, що саме вплинуло на рейтинг президента. Навряд чи причиною був кумедний інцидент, який стався з президентом США під час зйомок для одного з американських телеканалів. У розпал розмови Бараку Обамі почала докучати муха. До того ж вона була настільки настирлива, що він вирішив позбавитися від неї негайно.

Недолго думаючи, глава Білого дому прицілився і одним влучним ударом позбувся від настирливої комахи. Потім пожартував, що цей епізод можна використовувати в якому-небудь фільмі. І після інциденту як ні в чому не бувало, продовжив відповідати на запитання журналіста.

Читайте також:

Обаму звинуватили у підготовці ядерної війни

Буш розкритикував Обаму за неправильну боротьбу з кризою та тероризмом

Діти іммігрантів подали до суду на Обаму

Барак Обама "розпустив руки" під час інтерв'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: