Рейтинг Обами побив 50-річний рекорд падіння

Якби вибори президента СШа відбулися зараз, Барак Обама здобув би украй невпевнену перемогу. Гірші показники показував лише Гарі Трумен.

Президент США Барак Обама втрачає довіру громадян швидше, ніж всі його попередники за останні півсторіччя.

Рекордний темп падіння популярності американського президента зафіксували соціологи агентства Gallup. За даними опитування, у третьому кварталі поточного року рівень довіри населення США до президента становив 53%.

Це майже на 10 пунктів менше, ніж у квітні. Якщо такі темпи падіння популярності Обами збережуться, до кінця року довіряти політику буде менше половини населення країни.

При цьому Обама заступав на посаду президента з рейтингом довіри в 78%. Зараз би йому вистачило голосів лише для вкрай невпевненої перемоги на виборах.

Новина про стрімке зниження популярності Обами з'явилася на тлі несприятливої ситуації, що склалася для Демократичної партії у двох штатах.

У листопаді демократи можуть позбутися двох губернаторських крісел – в Нью-Джерсі та Віржинії, в яких ще в листопаді минулого року Обама переміг свого суперника з Республіканської партії Джона Маккейна.

На думку експертів, падіння популярності глави Білого дому пов'язане із затягуванням проведення реформи системи охорони здоров'я і зростанням безробіття, рівень якого становить майже 10%.

Темпи падіння популярності Обами побили 50-річний рекорд. Востаннє таке значне падіння рейтингу президента США між другим і третім кварталом президентського терміну зафіксовано в 1953 році. Тоді "відзначився" Гарі Трумен, чий рейтинг впав на 13%.

Читайте також:

Обама отримав Нобелівську премію за те, що він не Джордж Буш

Тисячі американців вийшли протестувати проти політики Обами

Барак Обама - типовий син Африки, впевнена його кенійська бабуся

Обама заявив, що після того, як став президентом, перестав бути негром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: