Рейтинг Обами знизився до мінімального рівня

Рейтинг Обами все падає і падає. Причому подобається політика американського президента більше жінкам, аніж чоловікам.

Рейтинг президента США Барака Обами знизився до мінімального рівня в 47 відсотків. Про це свідчать дані опиту Rasmussen Reports, опублікованого у четвер, 13 серпня.

Кількість людей, що беззастережно схвалюють роботу президента США, складає лише 29 відсотків опитаних, тоді як категорично не схвалюють роботу Обами 37 відсотків. Всього ж частково або повністю його діями незадоволені 52 відсотки опитаних.

Свою незадоволеність діяльністю президента виражають 77 відсотків республіканців. Приблизно стільки ж представників Демократичної партії - 78 відсотків - дії Обами схвалюють. 51 відсотку жінок робота президента подобається, а 56 відсотків чоловіків в США політику Барака Обами не підтримують.

Основною причиною для такого зниження президентського рейтингу називається законопроект про реформу охорони здоров'я в США, запропонований Обамою. Його не підтримують 53 відсотки опитаних, тоді як за проект висловлюються лише 42 відсотки.

Варто відзначити, що дані інших опитувань говорять про значнішу підтримку Обами серед американців.
Так, за версією соціологічного опиту ABC News і The Washington Post, який був проведений в кінці липня, Барака Обаму підтримують 59 відсотків. За даними дослідницької компанії Gallup, рейтинг президента падав в липні до рекорд низької відмітки в 52 відсотки, але протягом серпня тримається в межах 55-59 відсотків.

На момент інавгурації, яка пройшла 20 лютого 2009 року, роботу Обами схвалювали 67 відсотків американців, опитаних CNN.

В кінці липня політику глави Білого дому схвалили 54% опитаних американців.

Читайте також:

У США оскаржують законність обрання Обами

Німецькому зоопарку заборонили називати мавпу Обамою

Під час виступу Обами американський кобель знюхався з російською собакою

Обама любить Пушкіна та слухає хіп-хоп

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: