Рейтинги Обами падають

Свою незадоволеність Обамою висловлює все більше число республіканців, при цьому його популярність серед демократів і незалежних виборців стабільно висока.

Президент США Барак Обама продовжує користуватися великою популярністю серед співвітчизників, хоча його рейтинг дещо знизився за останній місяць. Про це свідчать обнародувані в п'ятницю результати опитування громадської думки, що проводилося за замовленням телекомпанії CNN.

В ході нинішнього опитування з'ясувалося, що діяльність Обами на президентській посаді підтримують 67 відсотків співвітчизників, тоді як минулого місяця цей показник був на 9 відсотків вище. Проте, на думку соціологів, таке зниження популярності не говорить про те, що глава Білого дому втрачає довіру народу.

"В основному зміна даного показника пов'язана з тим, що свою незадоволеність Обамою висловлює все більше число республіканців, при цьому його популярність серед демократів і незалежних виборців стабільно висока", - відзначив глава служби опитування CNN Кітінг Холланд.

Підписаний недавно Обамою закон про оздоровлення національної економіки схвалюють 60 відсотків учасників дослідження, а ще 39 відсотків вважають цей план поганим.

При цьому, відповідаючи на питання про те, чи працюватиме запропонований президентом і його командою план, 53 відсотки висловилися позитивно. Порядку 44 відсотки респондентів визнали, що обумовлені в плані заходи не зможуть допомогти в оздоровленні економіки.

 Читайте також:

Обаму зобразили у вигляді мертвого шимпанзе

Перший офіційний візит Обама здійснив до Канади

Обама оприлюднив програму підтримки власників іпотечних кредитів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: