Рекламу ресторанів у США засудили за заклик до самогубства

Популярна мережа мексиканських ресторанів у США вирішила у спірний спосіб привернути до себе увагу клієнтів, провівши паралель із масовим самогубством сектантів.

Мережа мексиканських ресторанів Hacienda була змушена прибрати рекламу своїх закладів через велику кількість скарг американців, які засудили натяк компанії на масове самогубство членів секти "Народний храм" в Гайані.

На білбордах, встановлених в американському штаті Індіана, був зображений коктейль, схожий на "Маргариту". Напис на рекламі свідчив "Ми як секта, але наш напій краще" (We're like a cult with better Kool-Aid'). В якості слогану Hacienda вибрала фразу "To die for" ("Померти за").

Як відзначається, реклама Hacienda викликала різке засудження місцевого населення. Одна жінка, наприклад, направила лист до керівників ресторанів з вимогою прибрати образливу рекламу, яка відсилає до цієї трагедії. "Я подумала, що спочатку неправильно прочитала... Мене обурює бажання ресторану підвищити продажі коктейлів таким чином".

Компанія через два тижні після розміщення білбордів визнала свою провину і прибрала з них рекламу. При цьому представники мережі запевнили, що ресторан таким чином просто хотів привернути увагу аудиторії.

Нагадаємо, самогубство сектантів "Народного храму" сталося 18 листопада 1978 року у поселенні "Джонстаун", яке було засноване адептами секти з США. Поселення було назване так на честь засновника "Народного храму" Джима Джонса. У той день загинули більше 900 американців. Частина з них на вимогу Джонса випила отруєний ціанідом сік, незгодні з його наказом були застрелені. Сам Джонс застрелився, а за іншою версією, був убитий.

Читайте також:

У Росії розмістили білборд з макетом трупа

В Естонії замість політичної реклами показали жорстке порно

Російських алкоголіків лякають "Адською бєлочкою"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: