Рекордна повінь в Венеції пішла на спад (відео)

В центрі прогнозування повеней попереджали про стихію городян і гостей, але настільки потужного підйому води не чекав ніхто. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Висока вода цих днів трохи не побила всі рекорди. Паоло Канестреллі, директор Центру прогнозування повеней стверджує, що нинішня повінь четверта по силі за всю історію спостережень. У окремих районах міста море піднялося на 156 сантиметрів, а на площі Сан-Марко на 70-80 сантиметрів.

До рекордного паводку, який був в 1966 році, на щастя, не дійшло. Зараз вода починає повільно спадати.

У вівторок рівень води у Венеції дійшов до позначки 102 сантиметри, тоді як в понеділок цей показник дорівнював 156 сантиметрів. Проте говорити про закінчення повені поки не можна, низовинні райони міста залишаються затопленими.

Всі венеціанці з нетерпінням чекають 2011 року, коли влада обіцяє ввести в дію довгоочікувану систему захисних шлюзів з біблейським ім'ям Моісей. На морському дні планується розмістити 78 металевих панелей, які підніматимуться за допомогою стислого повітря при підйомі води більш ніж на 110 сантиметрів вище за нормальний рівень. Також розглядається проект підйому венеціанських будівель на один метр. Якщо це станеться, місто буде назавжди захищено від морської стихії.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: