Рекордна спека накрила Європу: як рятуються люди під час пандемії коронавірусу

Дата публікації
Перегляди
4295
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рекордна спека накрила Європу: як рятуються люди під час пандемії коронавірусу

Фото: ТСН

Тепло принесли повітряні маси з африканського континенту, кажуть синоптики.

Європейські країни потерпають від рекордних цього року температур. Люди намагаються дотримуватися санітарних правил попри спеку.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, у Великій Британії стовпчики термометра зафіксували 38 градусів вище нуля. І це найспекотніша температура у році, кажуть тамтешні синоптики. Люди масово рятуються від сонця на пляжах. Багато де не дотримуючись дистанції і без наявності захисних засобів. Тож влада міст настійно рекомендує залишатися вдома.

Біля води нині не проштовхнутися і на італійських узбережжях.

А на сицилійському пляжі стався курйоз. Там помітили серфера у костюмі динозавра. В Римі ж влада узагалі порадила дітям та літнім людям у годину пік сидіти в приміщеннях.

Жаліються на спеку і парижани. Кажуть, що у масках витримувати температури за 40 градусів нестерпно. І це при тому, що влада зобов'язала усіх носити захисні засоби у громадських місцях.

Намагаються дотримуватися санітарних правил за рекордних температур і в Іспанії. Тамтешні синоптики кажуть, що тепло принесли повітряні маси з африканського континенту, і вони залишатимуться над країною щонайменше кілька днів.

Нестерпна спека: у Європі фіксують рекордно високі показники температури

Нестерпна спека: у Європі фіксують рекордно високі показники температури

Повʼязані теми:

Наступна публікація