Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рекордне число росіян відмовилося від літнього відпочинку цьогоріч

Більше половини росіян не збираються їхати відпочивати в Крим у найближчі роки.

Частка росіян, яка вирішила відмовитися від літнього відпочинку, становить максимум за 16 років. Як свідчать результати опитування Левада-центру, цього літа не поїдуть відпочивати більше чверті респондентів - 26%, пише РБК.

Частка, тих, хто відмовився від літнього відпочинку, порівняно з 2015 роком зросла на 7 процентних пунктів. Це найвищий показник від 2000 року.Ще 20% респондентів на запитання, де вони будуть відпочивати, відповіли, що залишаться вдома і займуться своїми справами. Рік тому таку відповідь дали 27% росіян.

21% респондентів планує їхати відпочивати на дачу (в останні два роки про це говорили 22%), в інше місто або село в Росії збираються, як і рік тому, 7% росіян, на Чорноморське узбережжя Кавказу — 5%, до Криму — 4% (рік тому було 5%).

При цьому 74% опитаних повідомили, що ніколи не були в Криму і 59% заявили, що не збираються цього робити в найближчі роки.За кордон цього літа планують поїхати 3% росіян проти 6% в минулому році. Ще по 1% заявили про плани поїхати в Прибалтику або інші республіки колишнього Радянського Союзу. 16% респондентів заявили, що поки що не вирішили, де проведуть свій літніх відпочинок цього року.

Раніше повідомлялося, що цього літа у всіх курортних місцях України очікують справжній бум. Наприклад, на Херсонщині в Залізному порту вартість номерів у найближчих до берега Чорного моря готелях з усіма зручностями коливається від 250 до 500 з особи без харчування, і це не межа. Водночас відпочинок у дерев'яних будиночках без зручностей, але з холодильником та газовою плитою буде набагато дешевше – від 100 гривень за людину.

Залиште свій коментар

Вибір редакції