Рекордні пожежі у США: загинуло щонайменше 16 осіб

В Орегоні евакуйовано понад 500 тисяч людей

На заході Сполучених Штатів не вщухають пожежі. Повідомляють про щонайменше 16 загиблих. Кілька містечок перетворилися на згарища. В Орегоні евакуйовано понад 500 тисяч людей. 

Що відбуваєть у США - у сюжеті ТСН.Ранок. 

Вогонь наближався до осель в орегонському місті Медфорд так швидко, що люди не встигали спакуватися і забрати машини. Багато мешканців були на роботі чи за містом, коли пожежа тільки почалася. Тепер вони повертаються на згарище, аби не знайти там нічого, крім обгорілих залізних каркасів. "Я був у футболці і піжамних штанях. Прийшов коп і сказав, що потрібн евакуюватися. Я пішов у тому, в чому був, тільки грошей трохи прихопив", - згадує Джеррі Вокер. 

Евакуйовані райони блокують копи та рейнджери, аби не допустити мародерства. Правоохоронці ходять по оселях і перевіряють, чи вимкнені всі електроприлади. За їхніми словами, доводиться відключати десятки кавоварок та чайників. Якщо пощастило і вогонь не зачепив дім та околицю, то вже за кілька днів можуть дозволити повернутися.

Відео Дим видно з космосу: через пожежі якість повітря у США називають найгіршою в світі

Щонайменше 8 людей загинуло внаслідок лісових пожеж, які ширяться заходом Сполучених Штатів. Сотні тисяч евакуйованих - кілька містечок перетворилися на згарища. В самому лише штаті Орегон евакуйовано вже понад пів мільйона людей, це - десята частина населення штату. За кілька тижнів в Америці вигоріла загальна територія в 18 тисяч квадратних кілометрів - це майже як площа Волинської області. Загалом у 12 штатах палають більше сотні великих пожеж. Якість повітря над західним узбережжям зараз називають найгіршою в світі, дим чудово видно навіть із космосу.  

Дим видно з космосу: через пожежі якість повітря у США називають найгіршою в світі

У самому лише штаті Орегон евакуйовано вже понад 500 тисяч людей, це - десята частина штату. За кілька тижнів в Америці вигоріла загальна територія площею в вісімнадцять тисяч квадратних кілометрів, що трохи менше за цілу Волинську область.

Розміри лиха цьогоріч історичні: понад сто великих пожеж у дванадцяти штатах. Якість повітря над західним узбережжям зараз називають найгіршою в світі. Дим чудово видно навіть із космосу. 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів