"Рекордний" рейтинг Буша

Рейтинг схвалення діяльності Джорджа Буша на посаді президента США досягнув чергового історичного мінімуму. Тим не менше, рейтинги Конгресу - головного законодавчого органу СЩА - ще нижчі.

Згідно з опублікованими в середу результатами соціологічного опитування, проведеного телеканалом NBC News та виданням The Wall Street Journal, лише 29 відсотків респондентів повідомили, що задоволені роботою чинного президента США. За порівнянням з даними аналогічного дослідження, проведеного у квітні 2007 року, рейтинг схвалення Буша знизився на 6 відсотків, що стало найнижчим результатом за всю історію проведення подібних опитувань.

На думку аналітиків, зниження рейтингу чинного президента США в першу чергу пов’язане з суперечками, що виникли протягом останніх тижнів між Бушем і його колегами по Республіканській партії. Керівництво партії оголосило про підтримку міграційної реформи, запропонованої Бушем, у той час як консервативно налаштовані республіканці незадоволені цією ініціативою президента.

Американці незадоволені роботою не лише Білого Дому, але й законодавчих органів влади – сенату і палати представників. За даними останнього опитування, повністю задоволені роботою верхньої та нижньої палат конгресу, більшість місць у яких посідають демократи, лише 23 відсотки респондентів – на 8 відсотків менше, ніж у квітні 2007 року.

В цілому, 48 відсотків американців вважає, що країна рухається в неправильному напрямку. І лише 19 відсотків респондентів заявили, що задоволені зовнішньою та внутрішньою політикою США. Жодного разу протягом останніх 15 років кількість американців, упевнених у тому, що країна обрала правильний напрям розвитку, не було настільки низьким.

Опитування NBC News/Wall Street Journal проводилося наприкінці першої декади червня 2007 року серед 1008 дорослих американців. Похибка одержаних даних складає 3,1 відсотків пункту.

Прапор США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: